EN BÜYÜK PAYLAŞIM MERKEZİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünya'da En büyük forum sitesi olmaya laik bir site

2 posters

DarkOrbit'te Bahar Savaşları (Spring Fight II)

eror*14
    eror*14

DarkOrbit'te Bahar Savaşları (Spring Fight II) Empty DarkOrbit'te Bahar Savaşları (Spring Fight II)

Mesaj tarafından eror*14 C.tesi Mayıs 22, 2010 9:23 am

Merhaba Uzay Pilotları,

Baharı yaşamaya devam ettiğimiz bu günlerde Bahar Maceralarının ikinci turunu gerçekleştiriyoruz.

21 Mayıs saat 17.00 den 24 Mayıs saat 22.00 ye kadar Bahar savaşları tekrarlanacak. Bir önceki macerada olduğu gibi aynı kurallar geçerli olacaktır;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Başlık ünvanları X-2 haritalarındaki yaratıklarda bulunacaktır.
    * Eğer oyuncu imha edilirse yaratılardan aldığı ünvanı kaybedecektir.
    * Ünvan ile oyuncu sadece X-2 ve X-8 haritaları arasında uçabilecektir.
    * Ünvan sahibi oyuncu eğer çıkış yaparsa ünvan X- 2 deki yaratıklara geri dönecektir.
    * Ünvan ile birlikte eğer X-1 e atlanır veya atlama CPU su ile herhangi bir haritadan atlanırsa ünvan kaybedilir.
    * Ünvanı alan oyuncunun gemisi 15 dk hareketsiz kalırsa yine ünvan kaybedilir.
    * Saldırıya korumalı alanda Ünvan sahibi gemiler saldıraya açık olacaktır.
    * Ünvanı taşıyan yaratıklar 15 dk süresince imha edilmese ünvan başka yaratığa geçecektir.

İyi savaşlar ve bol eğlenceler dileriz.

{*~éror~*14*}[KAOS]
    Darkness41
    Darkness41

DarkOrbit'te Bahar Savaşları (Spring Fight II) Empty Geri: DarkOrbit'te Bahar Savaşları (Spring Fight II)

Mesaj tarafından Darkness41 Salı Mayıs 25, 2010 4:01 pm

Ben bikere o başlığı almıştım SpringFighterVRU diye ama bilmiyodum haritadan çıkılacağını çıktım gitti ....

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 5:25 pm